Четвер, 05.02.2024, 7:29 AM
Головна » 2017 » Листопад » 3 » День Соборності України в ДНЗ №14 «Соколятко»
День Соборності України в ДНЗ №14 «Соколятко»

День Соборності України  в  ДНЗ №14 «Соколятко»

«Подія, що пережила час…»

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року.

Напередодні свята вихователі  з дітьми читали художню літературу, розучували віршики, проводили  бесіди про Україну. Педагогічний колектив та вихованці дитячого садочка під звуки патріотичних пісень організували  акцію  « Ланцюг єднання» на території  містечка Космонавтів.

За останні роки Україна й справді стала іншою,  вона змінюється. Якою ж наша країна буде завтра - залежить  від кожного з нас.  Необхідно  щодня  виховувати дітей в дусі патріотизму, займатись  своєю справою та робити свій вибір на завтра.  Хочеться , щоб Україна була в  серці кожного з нас. Тож давайте вірити в майбутнє нашої  держави!

Завідувач ДНЗ  Пучка О.І.

Переглядів: 149 | Додав: dnz14nizhyn | Рейтинг: 0.0/0