Субота, 05.04.2024, 3:11 PM
Головна » 2020 » Лютий » 14 » Свято СТРІТЕННЯ
Свято СТРІТЕННЯ

ДНЗ №14 «Соколятко» пройшла розвага до народного свята Стрітення. Це свято в народі вважається святом зустрічі зими з весною.

До діточок завітала господарка Зима, яка пригадала з ними зимові пісні та розваги зі сніжками. Після веселих пісень та ігор діти закличкою покликали весну: «Благослови,мати, Весну закликати, Весну закликати – Зиму проводжати!».

За народним переказом, саме на стрітення,Зима з Весною змагаються, котра з них переможе, та й господарюватиме до кінця місяця. Тому й почалися змагання Зими з Весною. Але діточки допомогли примирити ці дві пори року заспівали пісню «Стрітення» та виконали таночок , де Зима показала, що вона вже втратила свою силу і дала дорогу весні. Змагання закінчилися перетягуванням канату, після чого Зима покинула свято. Так, у дружньому колі, діти хороше провели Зимоньку та зустріли Весну – красну. І на завершення розваги у дружньому колі малюки  отримали солодощі від Весни.

Переглядів: 128 | Додав: dnz14nizhyn | Рейтинг: 0.0/0