П`ятниця, 05.03.2024, 7:13 AM

Всього матеріалів в каталозі: 17
Сторінки: « 1 2

Основні правила харчування дітей

1. Про режим і почуття голоду. Не варто особливо чітко і ретельно дотримуватись режиму харчування. Про який обід рівно о 12.00 може йти мова, коли в цей момент потрібно запускати ракету або вкладати ляльку спати? Ці справи для дитини не менш важливі, ніж для дорослого цікава робота, відпочинок. Їжа без почуття голоду та без задоволення, як ми знаємо, на користь не піде. І нехай малюк грається, - коли зголодніє, сам прибіжить додому. І не біда, якщо він поїв не три рази протягом дня, а два або п’ять разів. При нормальному наборі продуктів і страв та відсутності насилля не буде ні переїдання, ні недоїдання.

Мої статті | Переглядів: 162 | Додав: dnz14nizhyn | Дата: 11.03.2017 | Коментарі (0)

Організація літнього оздоровлення дітей дошкільного віку

Літо – час оздоровлення дітей. Організація літнього оздоровлення та відпочинку має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров’я дітей дошкільних закладів.
В нашому садочку літньої пори діти частіше бувають на свіжому повітрі, на майданчиках. Адже саме тут відбуваються основні оздоровчі моменти.
Використати цей період необхідно дбаючи про повноцінне загартування повітрям, сонцем і водою. Ці природні чинники треба задіювати помірковано, не забуваючи про основні вимоги до загартувальних процедур:

Мої статті | Переглядів: 156 | Додав: dnz14nizhyn | Дата: 11.03.2017 | Коментарі (0)

Можливі наслідки відмови від вакцинації

Зовнішнє епідеміологічне благополуччя останніх років, коли на території України не спостерігалося спалахів інфекційних захворювань, які здебільшого призводять до інвалідизації і смерті, вплинуло на зростання кількості батьків, які відмовляються вакцинувати своїх дітей. Певна роль у формуванні цієї тенденції належить представникам руху проти щеплень, які в засобах масової  інформації активно заперечують ефективність і безпеку вакцинації. Унаслідок — охоплення вакцинацією в Україні недостатнє для створення достатнього імунітету населення, який захищає від спалахів керованих інфекцій — дифтерії, поліомієліту, кашлюку, кору  тощо.

Мої статті | Переглядів: 122 | Додав: dnz14nizhyn | Дата: 11.03.2017 | Коментарі (0)

ПАМ’ЯТКА

Перша долікарська допомога

при забиттях

Мої статті | Переглядів: 134 | Додав: dnz14nizhyn | Дата: 11.03.2017 | Коментарі (0)

Вітряна віспа

Вітряна віспа, або як ми звикли її називати, вітрянка - це гостра вірусна інфекційна хвороба, яка супроводжується своєрідним висипом.

Хвороба ця дуже заразна. Хворіють нею найчастіше дітки віком від двох місяців до семи років. Але буває, що хворіють і дорослі.

Мої статті | Переглядів: 128 | Додав: dnz14nizhyn | Дата: 11.03.2017 | Коментарі (0)

ГРВІ у дітей

ГРВІ у дітей (гостра респіраторна вірусна інфекція) - найпоширеніше захворювання. Дітям властиво хворіти на ГРВІ, оскільки їх імунна система тільки формується і ще не накопичила достатньої кількості антитіл, які захищають дорослих від багатьох інфекцій.

Мої статті | Переглядів: 121 | Додав: dnz14nizhyn | Дата: 11.03.2017 | Коментарі (0)

Інформація про щеплення

Планові профілактичні щеплення дошкільників проводять медичні сестри дошкільних навчальних закладів та лікарі педіатричних відділень районних дитячих поліклінік. Їхня спільна лікувально-профілактична діяльність загалом, і проведення щеплень зокрема, спрямовані на збереження життя та здоров’я дітей шляхом запобігання поширенню інфекційних захворювань в організованих дитячих колективах.

Мої статті | Переглядів: 114 | Додав: dnz14nizhyn | Дата: 11.03.2017 | Коментарі (0)